Vi som jobbar här

Vi som jobbar på Arbetsmiljöforum by Metodicum och tidningen Du&jobbet.

Välkommen att kontakta oss!

Veronika Törnqvist
VD

veronika.tornqvist@metodicum.se

0586-421 14

 



 

Jonas Gustafsson
Ekonomiansvarig

jonas.gustafsson@metodicum.se

0586-421 06

 

 



Isabella Norén Creutz

Utbildningsansvarig

isabella.noren.creutz@metodicum.se

0586-421 18

 

 

 

Jenny Forsling

Programansvarig

jenny.forsling@metodicum.se

0586-421 11

 

 

 

Madelene Karlsson

Marknadsansvarig

madelene.karlsson@metodicum.se

0586-421 02

 

 

 

Anette Enqvist

Utbildningsadministratör

anette.enqvist@metodicum.se

0586-421 03

 

 

 

Ewa Henriksson

Administratör

ewa.henriksson@metodicum.se

0586-421 12

 

 

 

Annika Andersson

Administratör

annika.andersson@metodicum.se

 

 

 

 

Carina Lindvall

Säljare

carina.lindvall@arbetsmiljoforum.se

 

 

 

 

Elsa Frizell

Chefredaktör tidningen Du&jobbet

elsa.frizell@duochjobbet.se

 

 

 

 

Ann Patmalnieks

Reporter Du&jobbet

ann.patmalnieks@duochjobbet.se

 

 

 

 

Jonas Fogelqvist

Reporter Du&jobbet

jonas.fogelqvist@duochjobbet.se

 

 

 

 

 

Marlene Haraldsson

Annonsansvarig

marlene.haraldsson@fkon.se

070-3034649

 

 

Rolf Stenvall

Annonssäljare

rolf.s@fkon.se

070-2090267